1. 12. 2018

Sdružení Strany zelených a nezávislých kandidátů ve Svinově v komunálních volbách v říjnu 2018 získalo přes 9 % hlasů. Zastupitelem bude Pavel Mitura.

Ing. Pavel Mitura /Zelení/ je zastupitelem v obvodu Ostrava-Svinov za sdružení Strany zelených a nezávislých kandidátů a členem kontrolního výboru ZMO. Funkci zastupitele za Zelené Pavel Mitura zastával již v letech 2010-2014.

Svinov má asi 4600 obyvatel. Obvod spravuje mj. ZŠ a MŠ Ostrava-Svinov, ZUŠ D. Lidmily Ostrava-Svinov a Technický dvůr Ostrava-Svinov. Díky svému dynamickému rozvoji se městský obvod Svinov stává stále významnější součástí Statutárního města Ostravy a roste i jeho význam v rámci celého Moravskoslezského kraje.

Na naše zástupce v orgánech města se můžete kdykoli obrátit. Nebo můžete navštívit např. schůzi Zelených v Ostravě, kde se nejen o fungování obvodu dozvíte více.

Ostravští Zelení budou působit také mj. v komisi pro kulturu, mládež a sport ve Svinově, kde bude pracovat Ing. Jindřich Víšek /Zelení/.

Více nejen o Zelených ve Svinově na http://ostrava.zeleni.cz nebo na facebooku.

https://www.facebook.com/zeleniostrava
Nejenom, že jsme po úspěchu ve volbách ve Svinově (9,09 %) v koalici na radnici, ale podařilo se nám prosadit za Zelené 2 zástupce z 5ti do kontrolního výboru, po jednom zástupci do kulturní a sportovní komise a do bytové komise. 💚 prosazujeme férovou a udržitelnou politiku i v Ostravě.